title: "LEARNE 10 Pcs DMM-B-44/100 BUSS FUSE DMM-44/100-R DMM-44/100 10x35mm 1000V 0.44A 440mA multimeter fuse"
currency: UYU
in_stock: true
url: https://www.desertcart.uy/products/504979272-learne-10-pcs-dmm-b-44-100-buss-fuse-dmm
store_origin: UY
region: Uruguay
---
# LEARNE 10 Pcs DMM-B-44/100 BUSS FUSE DMM-44/100-R DMM-44/100 10x35mm 1000V 0.44A 440mA multimeter fuse
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** LEARNE 10 Pcs DMM-B-44/100 BUSS FUSE DMM-44/100-R DMM-44/100 10x35mm 1000V 0.44A 440mA multimeter fuse