| ASIN | B07RT1J9MB |
| Best Sellers Rank | 23,744 in DIY & Tools ( See Top 100 in DIY & Tools ) 12 in Network Testers |
| Brand | KLEIN TOOLS |
| Colour | gray |
| Customer Reviews | 4.7 4.7 out of 5 stars (2,376) |
| Global Trade Identification Number | 00092644692246 |
| Included Components | Tester, Remote, 9V Battery |