| ASIN | B07ZKHPV9Y |
| ASIN | B07ZKHPV9Y |
| Active Ingredients | Centella Asiatica Extract |
| Best Sellers Rank | #295 in Beauty ( See Top 100 in Beauty ) #17 in Facial Day Care |