| ASIN | B073G7RHFR |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #255,353 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #284 in Clothes Washer Replacement Doors |